Niklas Wennergren
medverkar i 350 program
Aktiv Programmakare
ST-cupen - Tyresös stora folkfest
7 januari 2020

Skorstensjul - Kapitel 24
24 december 2019
Uppläsare: Filippa Ek.
Ett projekt i samarbete med klass 7D i Kumla skola. Producent: Niklas Wennergren.

Skorstensjul - kapitel 23
23 december 2019
Uppläsare: Noah Östberg.
Ett projekt i samarbete med klass 7D i Kumla skola. Producent: Niklas Wennergren.

Skorstensjul - Kapitel 22
22 december 2019
Uppläsare: Filippa Zander.
Ett projekt i samarbete med klass 7D i Kumla skola. Producent: Niklas Wennergren.

Skorstensjul - Kapitel 21
21 december 2019
Uppläsare: Benjamin Wärnlund
Ett projekt i samarbete med klass 7D i Kumla skola. Producent: Niklas Wennergren

Skorstensjul - Kapitel 20
20 december 2019
Uppläsare: Rickard Wollin Rudnik.
Ett projekt i samarbete med klass 7D i Kumla skola. Producent: Niklas Wennergren

Skorstensjul - Kapitel 19
19 december 2019
Uppläsare:Max Wikström
Ett projekt i samarbete med klass 7D i Kumla skola. Producent: Niklas Wennergren

Skorstensjul - Kapitel 18
18 december 2019
Uppläsare: Cornelia Storfält.
Programmet är ett projekt i samarbete med klass 7D i Kumla skola. Producent: Niklas Wennergren

Skorstensjul - Kaptiel 17
17 december 2019
Uppläsare: Agnes Sigerstad.
Ett projekt i samarbete med klass 7D i Kumla skola. Producent: Niklas Wennergren

Skorstensjul - Kapitel 16
16 december 2019

Horse Talk
15 december 2019

Skorstensjul - Kapitel 15
15 december 2019
Uppläsare: Olivia Plog
Ett projekt av Niklas Wennergren i samarbete med klass 7D i Kumla skola

Skorstensjul - Kapitel 14
14 december 2019

Skorstensjul - Kapitel 13
13 december 2019

Skorstensjul - Kapitel 12
12 december 2019
Inläsare:Ophelia Landström
Programmet är ett projekt av Niklas Wennergren tillsammans med klass 7D i Kumla skola.

Skorstensjul - Kapitel 11
11 december 2019
Inläsare:Milton Lahdo Laurbär
Programmet är ett projekt av Niklas Wennergren tillsammans med klass 7D i Kumla skola.

Skorstensjul - Kapitel 10
10 december 2019
Inläsare:Samuel Ingelsson
Programmet är ett projekt av Niklas Wennergren tillsammans med klass 7D i Kumla skola.

Skorstensjul - Kapitel 8
8 december 2019
Inläsare:Hampus Fogelberg
Programmet är ett projekt av Niklas Wennergren tillsammans med klass 7D i Kumla skola.

Skorstensjul - Kapitel 7
7 december 2019
Inläsare:Hampus Fogelberg
Programmet är ett projekt av Niklas Wennergren tillsammans med klass 7D i Kumla skola.

Skorstensjul - Kapitel 6
6 december 2019
Inläsare:Vendela Fjellström
Programmet är ett projekt av Niklas Wennergren tillsammans med klass 7D i Kumla skola.

Skorstensjul - Kapitel 5
5 december 2019
Inläsare: Filip Ek
Programmet är ett projekt av Niklas Wennergren tillsammans med klass 7D i Kumla skola.

Skorstensjul - Kapitel 4
4 december 2019
Inläsare:Alicia Edenå-Larsson Programmet är ett projekt av Niklas Wennergren tillsammans med klass 7D i Kumla skola.

Skorstensjul - Kapitel 2
2 december 2019
Inläsare: Thea Bergqvist Producent: Niklas Wennergren

Skorstensjul Kapitel 1
1 december 2019
Uppläsare: Leo Allo
Ett projekt av Niklas Wennergren i samarbete med klass 7D i Kumla skola
